2010 - 2018

20 | Červenec 2013

3. 7. 2013 Rock For People, Hradec Králové

V letošním roce první výlet. Jako vždy odjíždíme od Elpidy s Toníčkem. Nejprve akreditace s nezbytným okroužkováním, pak vyhledáme naší šatnu a protože je dostatek času, jdeme se napřed občerstvit do VIP baru. Pak do šatny, dopřevléknout se a rozezpívání před šatnou – pagodou. Odcházíme k našemu pódiu a tam nás po celou dobu natáčí ČT pro pořad Prázdninové střípky? Nejvíc je zaujalo Ivančino tričko, které po „srážce“ s Honzou dostalo jeho dávku kofoly.

Při zkoušce dělali zvukaři co mohli, ale stejně jsme se skoro vůbec neslyšely, no hlavně, že nás slyšeli posluchači. Báječně nás při nástupu vítali. Je to neuvěřitelné, ale máme mezi nimi svoje fanoušky. Po vystoupení k nám přiběhla dvě velmi mladá děvčata, naše oddané fanynky s přáním, že se s námi chtějí vyfotografovat, což jsme také udělaly.

Byl to pěkný, příjemný den plný zážitků. Počasí nám tentokrát přálo, bylo pěkně, slunečno, jen během cesty domů pršelo, ale v Praze už neprší.

Foto: Jan Bartoš

 

25. 7. 2013 Folkové prázdniny, Náměšť nad Oslavou

Pro mně nejkrásnější festival!

Cesta po D1 celkem bez problémů. V Náměšti jsme měly šatnu v prostorách patřících k zámku, příjemné prostředí, chládek, fajn. Místní se tam o nás báječně starali, bylo pití, co kdo chtěl, na občerstvení jsme se dohodli, že bude až po vystoupení. Byly to samé domácí dobroty, úžasné, milé.

K rozezpívání využila Zuzanka klavír, který byl na pódiu, pak proběhla i zvuková zkouška s kapelou. Zpívalo se dobře, úžasný ohlas u posluchačů nám dodával elán a energii. Obecenstvo různých věkových kategorií si vyžádalo i druhý přídavek. Jeden z diváků nás namaloval při vystoupení a pak přinesl na památku podepsat. Někteří si zakoupili „naše“ EP a také si chodili pro podpisy. Byli nadšení.

Po občerstvení nám nabídli zcela mimořádnou prohlídku zámku s ochotným průvodcem Radkem, jen speciálně pro nás.

Na památku jsme dostaly propagační materíály, kde se píše i o nás a tričko s logem festivalu. Všichni lidé tam byli milí, příjemní, obětaví, z celého prostředí „dýchala“ úžasně milá, příjemná, neformální, domácí atmosféra.

Díky všem za nádherné zážitky!!!

Počasí se vydařilo, bylo pěkně slunečno, ani teplo nebylo úmorné jako den před a hlavně potom. Cesta zpět utekla jako voda, za 2 hodiny (ve 22h.) jsme byly v Praze. Řidič Toník se činil, a tak jsme se s velkými díky rozešly na MHD.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *