2010 - 2018

30 | Květen a červen 2015

Květen

Na květnových zkouškách procvičujeme, opakujeme a učíme se nové písně. Na některé zkoušky přišel i Vašek a Martin. S Vaškem cvičíme nové písničky, Zuzanka s Vaškem  k nim vymýšlí aranže.

 

Červen 

9. 6. 2015  část sboru vystupuje s Vaškem a za doprovodu jeho syna Šimona na bicí v divadle Gong, v komponovaném programu mluveného slova a hudby. V pořadu vystoupila Lenka Krobotová s Věrou Kubánkovou, která vzpomínala na svoji hereckou karieru. Pořádala MČ Praha 9 pro seniory.

Ještě tento den se měl celý sbor zúčastnit akce Elpidy na nám. Míru od 17 hodin, kde jsme měli zazpívat písně J. Buriana a 1 gospel za klavírního doprovodu na ulici. Pro špatné počasí byla akce přeložena.

 

V pátek 12.6. jsme si na zkoušce v Elpidě popovídali, každý řekl co se mu líbí a s čím není spokojený, určitě to pomůže zlepšit vzájemné vztahy – „vyčistil se vzduch“. S dobrou náladou jsme odcházeli do divadla Archa.

Pá 12. 6. 2015  19:00
10 členek sboru zazpívalo v divadle Archa

Koncert Sbohem a řetěz k nedožitým Filipovým narozeninám
The Plastic People of the Universe,, Echt!, Už jsme doma, Zuby nehty, Mucha, Josef Klíč, Andrej Polanský wtf Emül Langman, Krch-Off, Houpací koně, Znouzectnost, Tomáš Hrubiš, Vlákna, U nás v garáži, Martin Kyšperský, Pavel Zajíček, All Tomorrow’s Parties Band a další
21:10  Havelka/Tvrdý & sbor Elpida – U nás v garáži

 

Byli jsme všichni nejistí jak dopadne píseň Sbohem a řetěz, na zkoušce Vašek zpíval svojí novou verzi – jinou než nahrávka.

Dopadlo to dobře. Posluchači byli skvělí, úžasně nás podpořili a bouřlivě tleskali. Někteří říkali, že to bylo jedno z nejhezčích vystoupení večera.Moc hezky se nám to poslouchalo. Obrovský úspěch. Asi naše nejúspěšnější vystoupení.

Něco z reakcí na Facebooku:

Marie Harcubová WOW Emotikona smileZobrazit překlad

 

Petr Husar Proft kurwa gut

To se mi líbí · Odpovědět · 2 · 13 červen v 10:30

 

Jakub Pech Rozhodně jeden z vrcholů večera!

To se mi líbí · Odpovědět · 1 · 13 červen v 13:38

·      

Zuzana Stavná Pecka!

To se mi líbí · Odpovědět · 1 · 13 červen v 17:29

 

 

Út 16. 6. 2015, 17:00
Tanec na Míru Otevřená hodina tance pro staré i mladé na Náměstí Míru, Praha „Tanec je pohyb a pohyb je život.“ Taneční lekci povedou profesionální lektoři tanečního studio DanceHall – Lukáš Bartůněk a Kateřina Hrstková. Za doprovodu Piána na ulici tančí senioři z centra Elpida a všichni kolemjdoucí. Tančíme Jive, Quick-step, Waltz a Cha-cha

Akce je ZDARMA! Po skončení taneční lekce: 3 písně Jana Buriana v podání pěveckého sboru seniorek Elpida pod vedením Zuzany Seibertové. Doprovod Piána na ulici. Organizuje Tanec Praha & inciativa Piána na ulici ve spolupráci s Elpidou.

Tentokrát nám počasí přálo a akce Tanec Praha a Piána na ulici se vydařil.

Sbor zahájil třemi písněmi Jana Buriána a písní Happy Day za doprovodu Luďka Havla. Pak následovala

taneční lekce, kterou vedli profesionální tanečníci Kateřina Hrstková a Lukáš Bartůněk.

 

20. 6.

Od 18 hodin vystoupili Tvrdý/Havelka s kapelou Na United Islands. Sbor Elpida  je doprovodil ve dvou písních. Naštěstí počasí vydrželo bez deště po dobu našeho pobytu na Kampě. Zázemí příjemné, milá děvčata.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *