2010 - 2018

31 | Červenec a srpen 2015

Červenec

Tentokrát máme krátké prázdniny, jen v červenci. Žádné zkoušky ani vystoupení. Zato v srpnu si to vynahradíme.

 

Srpen

První týden v srpnu část členek sboru nacvičovala nové písně na týdenním pobytu v Klatovech. Písně Sáry Vondráškové nám daly „pěkně zabrat“. A pak už každý týden pravidelné páteční zkoušky.

 

14. 8.

Scházímer se na zkoušce v Elpidě. Všichni mají možnost seznámit se a zazpívat nové písničky Sáry. Překvapilo nás. že nám to docela šlo!

Přišla i Sára Vondrášková se svými klávesami a zkoušeli jsme společně. Byl to úchvatný zážitek slyšet naživo její zpěv, úžasný, podmanivý hlas a projev. Moc se nám to všem líbilo, dojalo nás to.

 

15. 8. 

Vystupujeme v Praze na lodi Tajemství s písněmi Jana Buriana a Happy day, za klavírního doprovodu Luďka Havla. Nejsme zvyklé na tento doprovod, nemáme secvičené a podle toho písně dopadly. K tomu ještě větší část publika na lodi a k těm jsme stáli zády…

 

17. 8. Živá ulice Plzeň

Sešli jsme se na mimořádné zkoušce v Elpidě před odjezdem do Plzně,  kde vystoupíme po delší době s kapelou Please the Trees.

Po dlouhotrvajících vedrech a suchu přišla prudká změna, teplota klesla o 18st.C a prší. Přesto přišli diváci, většinou s deštníky. Radost nám udělali naši známí, přátelé a z plzeňského  TOTEMU, kteří nás přišli podpořit. Díky, bylo to milé.

Vystoupení se vydařilo, Zuzanka, Vašek i my jsme byli spokojení a to i díky bezvadnému nazvučení a „spoustě“ mikrofonů pro nás.

Poděkování patří i „novému“ řidiči Pavlovi.

Byl to hezký výlet a další pěkné a zajímavé zážitky. Rozhodně jsme si to bezvadně užili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *