2019

Červenec a srpen 2019

24. 7. jsme se sešli na mimořádné zkoušce. Přišla i Sára a po dvou letech jsme opakovali „staré“ písničky. Většinou byly trochu jinak, ale v pohodě, Ivanka udělala nahrávky k procvičování doma. Přišla i Eliška a seznamovala se s písničkami – pro ni nové.

5. 8. nemohla Sára přijít na zkoušku do Elpidy před vystoupením. Tak jsme opakovali s Ivankou podle nových nahrávek. Pak jsme odjeli na Střelecký ostrov a vystoupili jdme se Sárou na akci Prague Pride. Zvuková zkouška měla být od 16 hod., ale klasika… Zvukař měl velký problém se zvukem – předimenzované basy, žádný odposlech…, ale nakonec se podařilo nastavit k vzájemné spokojenosti.

Všichni pořadatelé a přítomní na nás byli velice milí, snažili se, aby nám nic nechybělo. Když začalo pršet, vylepšili náš stan postraními díly, abychom nemokli..

Před námi vystupovala 80 letá dýdžejka Wika z Polska a dostala všechny, včetně nás, do výborné nálady, neodolali jsme a šli si také zatancovat. Přestalo pršet, vykouklo i sluníčko.

Potom zazpívala Sára 1 písničku a my jsme nastoupili a zazpívali dalších pět. Když Sára ohlašovala poslední písničku, lidé volali nee, ještě….

Když Nataša odcházela, potkala se s americkým velvyslancem, který přišel akci podpořit osobně. Nataša, jak jinak než společné foto na památku.

Krásný den, plný pohody a dobré nálady. Budeme vzpomínat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *