2010 - 2018

5 | České Budějovice | 14. 12. 2011

Koncert v Českých Budějovicích 14.12.2011

Máme za sebou poslední společné vystoupení v tomto roce a to 14. 12. 2011 v Českých Budějovicích. Trochu volného času před zkouškou každý využil podle svého, někdo zašel na kávu, po obchodech, prohlédnout aspoň náměstí v Budějovicích a nadýchat tamní předvánoční atmosféru….

Klub Kredence vlastní pěknou starou kredenc, je ve fotogalerii. Tentokrát byla šatna velký sál, ale za podiem, tak jsme byli při představení na pódiu jaksi uvěznění. Naše společné vystoupení se rozrůstá. Stínohry a Půlnoční s Jaromírem 99, 3 písničky Václava Havelky a pro přídavek Pojď stoupat jak dým.

Na zkoušce jsme byly nešťastné z ozvučení – ach ty decibely, ale při vystoupení už v pořádku. Obecenstvo bylo vřelé, dostalo kapelu do varu. Koncert končil dvěma přídavky – Pojď stoupat… a jednu písničku Václav.

Všichni nás chválili, jak Jaromír Švejdík (zůstal, aby si nás poslechl s Václavem), tak Václav Havelka a nebyla to už jen zdvořilostní chvála, byli opravdu spokojení.

Mladí ze sálu i majitelka chválili. Všichni k nám byli milí. Po koncertě se každá rozloučila s Václavem a jeho kapelou, popřáli jsme si pěkné svátky, úspěchy… Václav se s každou z nás rozloučil velmi vřele.

Už teď se těšíme na další společná vystoupení v příštím roce. Bohužel závěr měl smutnou tečku. Ivanka po cestě přes dvůr k autobusu zakopla, upadla a poranila se v obličeji. V autobusu nebyla nálada, ani jsme si nezpívali.

Bylo to naše poslední společné setkání v tomto roce. Těšíme se na další rok.

Foto Alena Krásová

Co napsala Ivanka o svých zážitcích z Českých Budějovic:

Web Ivanka.jpg (288,6 kB)

 

Zajímavý článek, určitě si přečtěte.

hrabe.blog.ihned.cz/c1-54201030-pribeh-tour-nektere-veci-jsou-porad-jeste-normalni

Více zde: https://sborelpida.webnode.cz/a1/a3-kronika-2-rok-sboru/a14-12-2011-c-budejovice/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *